Wysyłka i płatność do Polski

Wysyłka:
1. Poczta Polska - od 25zł + 7zł za pobraniem


Płatność:
1. Karta kredytowa (Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro) - po wybraniu opcji płatnością kartą kredytową zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznych płatności. 
2. Przelew bankowy - możesz przelać środki pieniężne na nasze słowackie konto bankowe.
4. Za pobraniem - po wybraniu opcji wysyłki za pobraniem zapłacisz dopiero w momencie dostarczenia paczki przez Pocztę Polskę lub innego z naszych kurierów do Twoich drzwi
5. Paypal - po wybraniu opcji płatności za pośrednictem Paypal zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznych płatności Paypal. Możesz także przelać pieniądze bezpośrednio na nasze konto: info@fansmania.eu


Czas dostawy
- orientacyjny czas dostawy jest podany dla każdego produktu i rozmiaru osobno. W przypadku większości produktów sprowadzanych z USA szacowany czas dostawy wynosi 2-3 tygodnie. Czas ten jednak ma charakter orientacyjny i może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Przyczyny tego mogą być różne i nie zawsze jesteśmy w stanie je przewidzieć. Przykłady to nagła wyprzedaż lub tymczasowa niedostępność towaru lub opóźnienia w transporcie oraz odprawie celnej.
- produkty, które są na stanie w naszym słowackim sklepie (1-2 dni) zwykle wysyłane w ciągu 24 godzin.
- jeśli zamówisz wiele produktów, z których niektóre są na stanie w magazynie na Słowacji, a niektóre mają dłuższy czas dostawy z USA, zawsze czekamy aby skompletować pełne zamówienie. Jeśli chciałbyś natychmiast otrzymać produkty, które są na stanie i rozdzielić zamówienie poinformuj nas o takiej woli w komentarzach do zamówienia. W takim przypadku jednak będziemy musieli zmuszeni do pobrania podwójnej opłaty za dostawę.